چهارشنبه, 19 ارديبهشت 1403 ساعت 08:55

اولین جلسه هم اندیشی و هماهنگی کنترل محصول سال ۱۴۰۳

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 این جلسه با هدف پایش اطلاعات اراضی و محصولات ، با حضور مدیر عامل محترم، معاونت محترم کشاورزی و سایر دست اندرکاران این حوزه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان در ابتدای این جلسه مهندس سید حسن موسوی، مدیر عامل محترم شرکت، ضمن خسته نباشید به همکاران محترم کشاورزی به شرح اهمیت در بحث کنترل دقیق وضعیت حال حاضر مزارع اشاره و تاکید کرد که با بهینه مصرف کردن آب و پایش صحیح اطلاعات کشاورزی می‌توان تاثیر بسزایی در رشد راندمان تولید گذاشت. ایشان در ادامه نهایت تلاش و توان را از مسئولین و عوامل ذیربط خواستار شده و اذعان داشتند که با روحیه جهادی عوامل حوزه کشاورزی قطعا در سال زراعی جدید، به حول قوه الهی با مدیریت و برنامه ریزی مصرف آب و کاهش ۳۰ درصدی آن و رسیدن به ظرفیت اسمی ، جهش تولید را با مشارکت همدیگر ، نسبت به سال قبل شاهد خواهیم بود.
در ادامه دکتر عزیز کرملاچعب معاونت محترم کشاورزی، ضمن تشریح اطلاعات تخصصی نموداری و مقایسه ای کشاورزی، با بیان این موضوع که شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان نسبت به سال گذشته در وضعیت مطلوبی از نظر کشت و داشت محصول قرار دارد ، خواستار تداوم بیشتر جلسات ، در جهت شناخت و بیان عوامل موثر و مخرب در کاشت و داشت محصول و تعیین سیاست های رفتاری علمی و عملی با این گونه عوامل گردید .

در پایان این جلسه جناب مهندس سید حسن موسوی، مدیر عامل محترم، با اهدا لوح سپاس ، از زحمات بی شائبه و دلسوزانه دکتر کرملاچعب در آغاز تصدی سمت معاونت کشاورزی ، تقدیر به عمل آوردند و برای ایشان و همکاران دلسوز شان ، موفقیت در ادامه مسیر خدمت گذاری را از خدا متعال مسئلت نمودند .

 

 

 

خواندن 75 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 19 ارديبهشت 1403 ساعت 09:01
معرفی شرکت
تاریخچه شركت
خط مشی سازمانی
اهداف شركت
ساختار سازمانی
سیستم های مديريتی
اطلاعات و آمار
گزارش ها
مقالات علمی و پژوهشی 
کتابها  و مجلات
آموزش
ارتباط با ما

ارتباط با معاونین و مدیران شرکت 

ارتباط با روابط عمومی شرکت 

نظرات ،پيشنهادها و انتقادات

آمار سايت

 

امروز
این ماه
کل بازديدها
1257
36903
5618547
 

تماس باما :

تلفن : 14-33133011-061 نمابر :40 و 33133014-061

روابط عمومی 7-33133206-061

ایمیل:info@mirza-sugarcane.ir

   آدرس : کیلومتر 75 جاده اهواز- خرمشهر