معرفی پروژه شکر قهوه ای

معرفی پروژه شکر قهوه ای (1)

 

 

 

 

- مشخصات پروژه :

با عنایت به سیاست های شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی درخصوص افزایش تولید محصول و توسعه محصولات جانبی ، فاز مطالعاتی طرح تولید شکر قهوه ای از اوایل سال 91 شروع گردید و ضمن بررسی دقیق در انتخاب محصول و کاربرد آنها با توجه به شرایط حاکم بر بازار مصرف ، ظرفیت سنجی های اولیه صورت پذیرفت . 

در همین راستا و با توجه به تجارب شرکتهای هندی در زمینه تولید شکر قهوه ای ، از شرکت Casetech  بعنوان مشاور جهت طراحی و ساخت خط تولید شکر قهوه ای جهت همکاری دعوت و از اواسط سال 1392 قرارداد همکاری با شرکت مذکور منعقد گردید .

پس از بررسی و تبادل نظر با مشاور نهایتاً طرح اولیه ساخت تجهیزات مورد نیاز جهت تولید شکر قهوه ای تهیه و متعاقب آن نسبت به بررسی شرکت های دارای صلاحیت جهت ساخت تجهیزات مورد نیاز از بین شرکتهای داخلی و خارجی اقدام شد و با توجه به صرفه و صلاح شرکت و با هدف حمایت از تولید داخل ، ساخت اغلب تجهیزات و دستگاهها به یک شرکت داخلی که دارای تجربه و توانمندی در ساخت این قبیل تجهیزات می باشد واگذار گردید که فرآیند ساخت تجهیزات درحال پیگیری و انجام است و بعضی از تجهیزات نیز آماده تحویل می باشد . به موازات پیگیری ساخت تجهیزات پیگیری لازم جهت اخذ مجوزهای قانونی از جمله جواز تأسیس ،
پروانه بهره برداری و پروانه بهداشتی نیز صورت گرفته و در آذرماه سال 1392 نیز جواز تأسیس اخذ گردید و در ادامه و با پیشرفت کامل پروژه این شرکت موفق گردید پروانه بهره برداری ، پروانه بهداشتی ساخت و استاندارد شکر قهوه ای را از سازمان های ذیربط دریافت نماید . 

کارخانه شکر قهوه ای شرکت کشت وصنعت میرزا کوچک خان بصورت رسمی و در آئینی با حضور مسئولین استانی و شهرستان خرمشهر و مدیرعامل و معاونین و مدیران ارشد شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی و سایر شرکت های گروه در اسفند ماه 1395 مورد بهره برداری رسمی قرار گرفت .

 

- ظرفیت و برنامه تولید شکر قهوه ای :

ظرفیت در نظر گرفته شده برای تولید شکر قهوه ای تولید 75 تن در روز و برای 100 روز کاری بوده که در مجموع معادل 7500 تن در سال می باشد . 

 

 

 

معرفی شرکت
تاریخچه شركت
خط مشی سازمانی
اهداف شركت
ساختار سازمانی
سیستم های مديريتی
اطلاعات و آمار
گزارش ها
مقالات علمی و پژوهشی 
کتابها  و مجلات
آموزش
ارتباط با ما

ارتباط با معاونین و مدیران شرکت 

ارتباط با روابط عمومی شرکت 

نظرات ،پيشنهادها و انتقادات

آمار سايت

 

امروز
این ماه
کل بازديدها
256
39876
5726046
 

تماس باما :

تلفن : 14-33133011-061 نمابر :40 و 33133014-061

روابط عمومی 7-33133206-061

ایمیل:info@mirza-sugarcane.ir

   آدرس : کیلومتر 75 جاده اهواز- خرمشهر