پنج شنبه, 17 اسفند 1402 ساعت 11:14

آیین روز درختکاری در شرکت کشت‌و‌صنعت میرزا کوچک خان ، با حضور نونهالان و فرزندان مدال‌آور پرسنل برگزار شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت‌ کشت و صنعت میرزا کوچک خان به‌مناسبت گرامیداشت ۱۵ اسفند ، روز درختکاری و هفته منابع طبیعی آیین روز درختکاری با شعار «منابع طبیعی با مشارکت مردم، برای مردم» در شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان برگزار شد.

  این مراسم روز پنج شنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ و با حضور مهندس سیدحسن موسوی مدیرعامل ، معاونین مدیرعامل در حوزه‌های سه‌گانه ، مدیران واحدهای حراست، پشتیبانی، تولید و ایمنی برگزار شد.

 ویژگی خاص برنامه حضور مدال آوران و فرزندان پسر پرسنل شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان در آیین درختکاری امسال بود.

آغاز این مراسم با کاشت نهال به یاد شهدا و همزمان با دومین کنگره بزرگداشت ۲۴هزار شهید استان خوزستان در محل موکب سیدالشهداء شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان بود.

سپس فرزندان مدال آور خانواده میرزا کوچک خان با حضور در محوطه کاشت نهال ضمن غرص چند اصله نهال نخل و درخت مثمر ، لوح‌های تقدیر خود را از دستان مدیرعامل دریافت کردند.

مهندس موسوی در مراسم اهدای لوح تقدیر مداآوران ضمن خوش‌آمدگویی به فرزندان پرسنل و خانواده میرزا کوچک خان عنوان کرد:
مسئله این است که شما برگزیده هستید و اینکه توانستید به این جایگاه برسید نتیجه سعی و تلاش خودتان بود که هر کدام از شما توانستید در یک رشته‌ ورزشی موفق شوید بنابراین به تلاش خود ادامه دهید تا در آینده به جایگاه‌های رفیع تری برسید و همچنان نمونه و شاخص باقی بمانید.

در ادامه برنامه آقای مهندس قاسمی قاسموند مدیر HSEE شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان ضمن خوش‌آمدگویی و ارج نهادن حضور مهمانان و فرزندان مدال‌آور پرسنل میرزا ضمن اشاره به اهمیت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری و ضرورت حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست گفت:
حضور فرزندان مدال‌آور خانواده شرکت کشت و صنعت‌میرزا کوچک خان در این روز نشان دهنده این است که فرهنگ درختکاری و توسعه فضای سبز بایستی در نسل های آینده تقویت شود تا بتوانیم در آینده آسیب‌هایی را که ما به محیط زیست زده ایم و باعث بوجود آمدن بحران‌های زیست محیطی شده است جبران کنیم.

مهندس قاسمی قاسموند در ادامه گفت: مسائلی همچون سیلاب‌های مخرب و بی‌نظمی‌های اقلیمی نتیجه کم توجهی انسان نسبت به محیط زیست است، اجرای پروژه‌های صنعتی بدون در نظر گرفتن تاثیر این پروژها بر محیط زیست باعث شد اکنون کره زمین به نقطه‌ای برسد که از آستانه تحمل محیط زیست بالاتر بوده و مسائلی همچون فرسایش خاک، وقوع سیلاب، فرونشت زمین و... نتیجه آن است. و بخاطر همین روزهایی همچون روز درختکاری اهمیت پیدا کرد.

لازم به ذکر است که شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان در کنار وظایف ذاتی و اقدامات تولیدی خود با توسعه فضای سبز، کاشت نهال، ایجاد جنگل‌های دست‌کاشت و احداث نهالستان و... نقش ویژه و موثری در انجام تکالیف و وظایف زیست‌ محیطی خود ایفا میکند

 

 

 

خواندن 77 دفعه
معرفی شرکت
تاریخچه شركت
خط مشی سازمانی
اهداف شركت
ساختار سازمانی
سیستم های مديريتی
اطلاعات و آمار
گزارش ها
مقالات علمی و پژوهشی 
کتابها  و مجلات
آموزش
ارتباط با ما

ارتباط با معاونین و مدیران شرکت 

ارتباط با روابط عمومی شرکت 

نظرات ،پيشنهادها و انتقادات

آمار سايت

 

امروز
این ماه
کل بازديدها
1288
39331
5558728
 

تماس باما :

تلفن : 14-33133011-061 نمابر :40 و 33133014-061

روابط عمومی 7-33133206-061

ایمیل:info@mirza-sugarcane.ir

   آدرس : کیلومتر 75 جاده اهواز- خرمشهر