جمعه, 04 اسفند 1402 ساعت 10:43

چهاردهمین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی توسعه نیشکر توسط خانواده شاداب و توانمند شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک مدال‌باران شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان مراسم پایانی جشنواره چهاردهم ویژه بانوان شاغل، همسران و فرزندان پسر و دختر پرسنل هولدینگ توسعه نیشکر و صنایع جانبی ، روز جمعه۴ اسفند ۱۴۰۲ بادرخشش خانواده‌های ورزشکار شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان به کار خود پایان داد.

 در این دوره از مسابقات که با ۱۳۵۲ شرکت کننده برگزار گردید برای هفتمین دور پیاپی شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان در رده پسران ، دختران وهمسران قهرمان شد.
 همچنین در رشته های تیمی، تیم والیبال پسران میرزا کوچک خان قهرمان این دوره از مسابقات شد.

بر اساس این گزارش در رشته جذاب فوتسال ، در رده سنی ۱۰ تا ۱۳ سال درفینال مسابقات تیم فوتسال کشت و صنعت میرزا کوچک خان با نتیجه پرگل ۴ بر صفر کشت و صنعت دهخدا را شکست داد و قهرمان بلامنازع این دوره از مسابقات شد.

همچنین در رده سنی ۱۳ تا ۱۵ سال تیم فرزندان پسر کشت و صنعت میرزا کوچک خان توانست با نتیجه ۳ بر۲ تیم کشت و صنعت دعبل خزائی را درهم بشکند. و پیروز این دوره از مسابقات شود.

شروع این دوره از رقابت‌ها از ۱۶ بهمن ماه و به مدت ۱۸ روز و در ۸ رشته ورزشی با مشارکت ۱۳۵۲ ورزشکار بود که در پایان خانواده شرکت کشت‌و‌صنعت میرزا کوچک خان با مدال آوری ۵۹ نفر برای هفتمین دوره متوالی طی ۴ سال گذشته قهرمانی بلامنازع خود را در بزرگترین جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان پسر و دختر، بانوان شاغل و همسران پرسنل صنعت نیشکر رقم زدند و خود را به عنوان بهترین الگویی جهت ورزش خانواده ها نیشکری معرفی نمود .

قطعا کسب چنین جایگاهی نتیجه برنامه ریزی و آموزش دقیق مربیان و حمایت‌های مدیریت محترم عامل و دست‌اندرکاران امور ورزش شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان بوده است.

 در این مراسم از همایت های بی دریغ مهندس موسوی، مدیر عامل و دکتر باوی ، مدیریت منابع انسانی و مربیان و دست اندرکاران ورزش تقدیر و تشکر گردید .

 رقابت‌های ورزشی در صنعت نیشکر با هدف ترویج فرهنگ سلامت‌ و ورزش، پر کردن اوقات فراغت، ایجاد شور و نشاط در میان کارکنان و خانواده‌ها و کشف استعدادهای برتر ورزشی برگزار می‌شود.

 شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در سال‌های اخیر با حمایت از فعالیت‌های ورزشی در رشد و اعتلای ورزش همگانی و حرفه‌ای و همچنین کشف و پرورش استعدادهای ورزشی سهم به‌سزایی در توسعه ورزش استان خوزستان داشته است.

 

 

 

خواندن 51 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 28 اسفند 1402 ساعت 10:52
معرفی شرکت
تاریخچه شركت
خط مشی سازمانی
اهداف شركت
ساختار سازمانی
سیستم های مديريتی
اطلاعات و آمار
گزارش ها
مقالات علمی و پژوهشی 
کتابها  و مجلات
آموزش
ارتباط با ما

ارتباط با معاونین و مدیران شرکت 

ارتباط با روابط عمومی شرکت 

نظرات ،پيشنهادها و انتقادات

آمار سايت

 

امروز
این ماه
کل بازديدها
1288
39331
5558728
 

تماس باما :

تلفن : 14-33133011-061 نمابر :40 و 33133014-061

روابط عمومی 7-33133206-061

ایمیل:info@mirza-sugarcane.ir

   آدرس : کیلومتر 75 جاده اهواز- خرمشهر