سه شنبه, 19 دی 1402 ساعت 15:08

بازدید هنرآموزان و مربیان هنرستان ها و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای خرمشهر از شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

یکی از ایرادات اساسی در سیستم آموزشی هر کشوری می‌تواند عدم ارتباط با مراکز و واحدهای تولیدی و صنعتی باشد و این بدین معناست که دانش‌آموزان در طول دوره تحصیل خود تنها به جنبه آموزشی رشته خود توجه نموده و به اندازه کافی با ابعاد اجرایی و عملی آن‌ آشنا نخواهند شد .

عدم آشنایی دانش آموزان با حوزه‌های فنی و اجرایی پس از اتمام دوران تحصیل و ورود آنها به بازار کار مشکلاتی را برای آنها به همراه خواهد داشت.
بنابراین آشنا نمودن دانش‌آموزان با حوزه‌های فنی و اجرایی می‌تواند کمک شایانی برای موفقیت بیشتر آنها در بازار کار را فراهم کند.

در همین راستا هنرآموزان و مربیان هنرستان‌ها و مراکز فنی و حرفه‌ای خرمشهر در غالب یک طرح پایلوت روز یکشنبه ۳ دی ماه ۱۴۰۲ ، از مزارع و کارخانه تولید شکر شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان بازدید به عمل آوردند .

در این بازدید که تعدادی از مربیان و هنرآموزان هنرستان‌ها و مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای خرمشهر و تعدادی از مسئولین آموزش و پرورش و اتاق بازرگانی خرمشهر به همراه کارشناسانی از وزارت آموزش و پرورش حضور داشتند توضیحات لازم به طور کامل در مورد فعالیت‌ بخش‌های کشاورزی و صنعت شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان و همچنین فرآیند تهیه و تولید محصولات متنوع این مجموعه از جمله باگاس ، ملاس ، شکر خام و شکر قهوه‌ای از سوی کارشناسان این مجموعه ارائه گردید .

 

خواندن 97 دفعه
معرفی شرکت
تاریخچه شركت
خط مشی سازمانی
اهداف شركت
ساختار سازمانی
سیستم های مديريتی
اطلاعات و آمار
گزارش ها
مقالات علمی و پژوهشی 
کتابها  و مجلات
آموزش
ارتباط با ما

ارتباط با معاونین و مدیران شرکت 

ارتباط با روابط عمومی شرکت 

نظرات ،پيشنهادها و انتقادات

آمار سايت

 

امروز
این ماه
کل بازديدها
3555
48887
5468813
 

تماس باما :

تلفن : 14-33133011-061 نمابر :40 و 33133014-061

روابط عمومی 7-33133206-061

ایمیل:info@mirza-sugarcane.ir

   آدرس : کیلومتر 75 جاده اهواز- خرمشهر