سه شنبه, 19 دی 1402 ساعت 14:59

بازدید فرماندار ویژه خرمشهر از روند برداشت سبز نیشکر در شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بازدید فرماندار ویژه خرمشهر از روند برداشت سبز نیشکر در شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان

نیشکر الگوی موفق یک صنعت سبز.

به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان، ظهر امروز (چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲) نادر عمیدزاده فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر به‌ اتفاق داوود رشیدی پور رئیس اداره محیط زیست‌ و بابک شالویی مدیر اداره کار، رفاه و تعاون اجتماعی خرمشهر از نحوه برداشت سبز محصول نیشکر شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان بازدید کردند.

در این دیدار فرماندار خرمشهر بر افزایش تعامل و توسعه سطح همکاری های زیست محیطی بخش‌های صنعتی و تولیدی با متولیان حوزه محیط زیست تاکید کرد و گفت ، خوشبختانه صنعت نیشکر در استان خوزستان یک الگوی موفق در زمینه حفظ و صیانت از محیط زیست است.

در این بازدید که از بخش‌های مختلف تولید از جمله روند برداشت سبز نیشکر از سطح مزارع و همچنین فرآیند تولید شکر از کارخانه میرزا کوچک خان صورت گرفت ، مهندس سیدحسن موسوی مدیرعامل ضمن خیرمقدم به میهمانان گفت :
تلاش ما در مجموعه کشت و صنعت میرزا کوچک خان این است که با الگوگیری از تجربیات موفق ، فرآیندهای آلاینده را به حداقل رسانده تا ضمن تحقق اهداف مورد نظر در اقتصاد مقاومتی و دستیابی به شاخص‌های یک صنعت سبز ، کاری کنیم که مردم منطقه نیز از یک محیط‌زیست سالم برخوردار شوند.

مهندس موسوی به رویکردهای این شرکت در جهت صیانت از محیط زیست اشاره کرد و در ادامه بر استفاده از تجارب و راهکار‌های اداره محیط‌زیست در جهت حفظ شاخص‌های زیست محیطی تاکید کرد.

مهندس رشیدی پور ، رئیس اداره محیط زیست خرمشهر نیز از عملکرد کشت و صنعت میرزا کوچک خان به دلیل توجه به الزامات زیست محیطی در کاهش و کنترل آلاینده‌ها قدردانی کرد.

 توجه ویژه به زراعت چوب و توسعه فضای سبز، صیانت از حیات وحش و گونه‌های جانوری، مصرف بهینه انرژی و استفاده از انرژی‌های پاک از جمله شاخص‌هایی است که مورد توجه و تاکید شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان بوده و باعث شده تا این مجموعه به عنوان صنعتی سبز معرفی شود .

خواندن 67 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 19 دی 1402 ساعت 15:01
معرفی شرکت
تاریخچه شركت
خط مشی سازمانی
اهداف شركت
ساختار سازمانی
سیستم های مديريتی
اطلاعات و آمار
گزارش ها
مقالات علمی و پژوهشی 
کتابها  و مجلات
آموزش
ارتباط با ما

ارتباط با معاونین و مدیران شرکت 

ارتباط با روابط عمومی شرکت 

نظرات ،پيشنهادها و انتقادات

آمار سايت

 

امروز
این ماه
کل بازديدها
3351
48683
5468609
 

تماس باما :

تلفن : 14-33133011-061 نمابر :40 و 33133014-061

روابط عمومی 7-33133206-061

ایمیل:info@mirza-sugarcane.ir

   آدرس : کیلومتر 75 جاده اهواز- خرمشهر