یکشنبه, 17 دی 1402 ساعت 12:38

بازدید دبیران علوم تجربی از عملیات بهره براری در شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بازدید دبیران علوم تجربی از عملیات بهره براری در شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان .

به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان، روز چهارشنبه ۱۳ دیماه تعدادی از دبیران علوم تجربی در راستای توانمند سازی نظام آموزشی ، تحت عنوان برگزاری راهیان پیشرفت از مجموعه تولیدی کشت و صنعت میرزا کوچک خان بازدید کردند.

 

اشتراک و انتقال تجربه اصل مهمی است که در حوزه مسئولیت اجتماعی اهمیت ویژه‌ای برای شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان دارد و در این رابطه همیشه فضا را برای ارتباط و بازدید علاقه‌مندان بخصوص دبیران آموزشی ، دانش‌آموزان و دانشجویان از این مجموعه کشاورزی و تولیدی فراهم نموده است.

نتیجه این تعامل، انتقال دانش و تجربه انباشته کارشناسان و مهندسان شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان به دانشجویان ، دانش آموزان و همچنین دبیران آموزشی امروز و نیروهای مولد و استعدادهای آینده کشور است.

 

برهمین اساس شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان بر اساس مسئولیت اجتماعی خود و‌ باور عمیق به اهمیت گسترش تجربه‌های نوآورانه همواره تلاش نموده است تا در این بازدیدهای تخصصی، نسل آینده مهندسان و کارشناسان را با رویکردهای نوین، خلاقانه و علمی بدنه کارشناسی خود در صنعت نیشکر آشنا نماید.

در این بازدید که به همت مدیریت آموزش و پروش شهرستان خرمشهر و میزبانی شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان صورت گرفت بخش‌های مختلف مجموعه از جمله؛ عملیات برداشت نی در مزارع، ، مزارع غیر نیشکری ، فرآیند استحصال شکر در کارخانه ، واحد تولید شکر قهوه‌ای ، محیط زیست و فضای سبز، دیزل‌ژنراتور و بویلر و... به دبیران علوم تجربی معرفی شد و میهمانان با زیرساخت‌ها و جزییات صنعت تولید شکر آشنا شدند.

خواندن 56 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 17 دی 1402 ساعت 13:20
معرفی شرکت
تاریخچه شركت
خط مشی سازمانی
اهداف شركت
ساختار سازمانی
سیستم های مديريتی
اطلاعات و آمار
گزارش ها
مقالات علمی و پژوهشی 
کتابها  و مجلات
آموزش
ارتباط با ما

ارتباط با معاونین و مدیران شرکت 

ارتباط با روابط عمومی شرکت 

نظرات ،پيشنهادها و انتقادات

آمار سايت

 

امروز
این ماه
کل بازديدها
3683
49015
5468941
 

تماس باما :

تلفن : 14-33133011-061 نمابر :40 و 33133014-061

روابط عمومی 7-33133206-061

ایمیل:info@mirza-sugarcane.ir

   آدرس : کیلومتر 75 جاده اهواز- خرمشهر