شنبه, 24 آبان 1399 ساعت 09:30

بازدید امام جمعه خرمشهر از شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به گزارش روابط عمومی کشت و صنعت میرزا کوچک خان، حجت‌ الاسلام و المسلمین عادل پور امام جمعه محترم شهرستان خرمشهر روز چهارشنبه بیست و یکم آبان ماه با حضور در کشت و صنعت میرزا کوچک خان پس از اقامه نماز جماعت در جمع کارگران و مدیران این مجموعه تولیدی سخنرانی و پس از آن از بخش‌های مختلف کشاورزی و صنعت کشت و صنعت میرزا کوچک خان بازدید کرد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین عادل پور  در دیدار با مدیرعامل محترم این شرکت طی سخنانی گفت : فعالان عرصه تولید و صنعت، مجاهدان سنگرهای اقتصاد هستند که با کوشش و دلسوزی چرخ اقتصاد کشور را به گردش در می‌آورند.

وی وجود رفتار محبت‌آمیز و همراه با کرامت را باعث پیشرفت در هر مجموعه‌ای دانست و خاطرنشان کرد: نیروی های متخصص و متعهد این شرکت سبب پیشرفت روز افزون این مجموعه  و افزایش اشتغال در منطقه شده اند و باید با حمایتهای همه جانبه از این صنعت سبز موانع تولید را برطرف نماییم.

مهندس شهرام فرحمند؛ مدیرعامل محترم شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان هم گزارش مختصری از فعالیت ها و موفقیت ها و مشکلات شرکت ارائه نمود و در ادامه با قدردانی از حضور امام جمعه خرمشهر با اشاره به شرایط ویژه اقتصادی حاکم بر کشور به منظور ادامه حرکت رو به پیشرفت این مجموعه و همچنین تحقق شعار سال خواستار حمایت‌های همه‌جانبه مسئولان امر شد.

در ادامه امام جمعه خرمشهر به همراه مدیر عامل شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان از دبستان ۶ کلاسه سلمان فارسی که شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان به عنوان مسئولیت‌های اجتماعی خود در بازسازی و نوسازی آن نقش آفرین بوده بازدید نمودند.

 امام جمعه خرمشهر از این اقدام خداپسندانه شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان که آینده سازان ایران زمین را تربیت می‌کند ابراز رضایت کرد.

خواندن 271 دفعه
معرفی شرکت
تاریخچه شركت
خط مشی سازمانی
اهداف شركت
ساختار سازمانی
سیستم های مديريتی
اطلاعات و آمار
گزارش ها
مقالات علمی و پژوهشی
کتابها و مجلات
آموزش
ارتباط با ما

ارتباط با معاونین و مدیران شرکت 

ارتباط با روابط عمومی شرکت 

نظرات ،پيشنهادها و انتقادات

آمار سايت

 

امروز
این ماه
کل بازديدها
83
78431
3588869
 

تماس باما :

تلفن : 14-33133011-061 نمابر :40 و 33133014-061

روابط عمومی 7-33133206-061

ایمیل:info@mirza-sugarcane.ir

   آدرس : کیلومتر 75 جاده اهواز- خرمشهر