سه شنبه, 28 مرداد 1399 ساعت 12:22

نشست فوق العاده مجمع کشت و صنعت میرزا کوچک خان برگزار شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نشست فوق العاده مجمع کشت و صنعت میرزا کوچک خان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی کشت و صنعت میرزا کوچک خان، مدیر عامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در این نشست که اهداف و چشم اندازهای شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان در آن تبیین شد گفت: کشت و صنعت میرزا کوچک خان علی‌رغم اینکه در سال گذشته به آب با کیفیتی جهت آبیاری مزارع دسترسی نداشت عملکرد خوبی را از خود نشان داد و پیش‌بینی می‌کنیم با توجه به رشد مطلوب در این شرکت به مرز تولید ۱۰۰ هزار تن شکر نزدیک شویم.

 دکتر ناصری با مثبت ارزیابی کردن تعمیرات اساسی کارخانه افزود : بروز شدن کارخانه حرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان را هموارتر کرده و باید بکوشیم به ظرفیت اسمی کارخانه برسیم.

 وی در بخش دیگری از سخنانش به مصرف آب در کشت و صنعت میرزا کوچک خان اشاره کرد و گفت: سطح ایستابی مزارع این شرکت مدیریت شده و همین اقدامات سبب شکوفایی تولید می شود.

 مدیرعامل توسعه نیشکر و صنایع جانبی در ادامه با بیان اینکه علاوه بر رشد قلمه های نیشکر باید رشد زایشی آنها هم افزایش یابد افزود: همه بخش ها باید با مدیریت علمی و تدوین برنامه‌های اصلاحی برای افزایش محصول تلاش کنند.

 دکتر ناصری آموزش آبیار ها را از اولویت شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی دانست و تاکید کرد: باید آبیار ها آموزش های لازم را ببینند تا اهداف بلند شرکت توسعه نیشکر به خصوص شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان به صورت علمی محقق گردد.


 پیش از سخنان دکتر ناصری جناب آقای مهندس شهرام فرحمند-مدیر عامل کشت و صنعت میرزا کوچک خان هم گزارشی از آخرین دستاوردها و اقدامات کشت و صنعت میرزا کوچک خان ارائه داد.


مهندس فرحمند افزود: در هفته پانزدهم رشد پیش بینی می کنیم بیشترین راندمان تولیدی را داشته باشیم و میزان تولید را نسبت به سال گذشته افزایش دهیم.

خواندن 85 دفعه
معرفی شرکت
تاریخچه شركت
خط مشی سازمانی
اهداف شركت
ساختار سازمانی
سیستم های مديريتی
اطلاعات و آمار
گزارش ها
مقالات علمی و پژوهشی
کتابها و مجلات
آموزش
ارتباط با ما

ارتباط با معاونین و مدیران شرکت 

ارتباط با روابط عمومی شرکت 

نظرات ،پيشنهادها و انتقادات

آمار سايت

 

امروز
این ماه
کل بازديدها
2622
82764
2591573
 

تماس باما :

تلفن : 14-33133011-061 نمابر :40 و 33133014-061

روابط عمومی 7-33133206-061

ایمیل:info@mirza-sugarcane.ir

   آدرس : کیلومتر 75 جاده اهواز- خرمشهر