یکشنبه, 19 اسفند 1397 ساعت 06:18

کسب رتبه برتر در حوزه عمل به مسئولیت های اجتماعی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

به گزارش ساکارا، دومین سمینار مسئولیت اجتماعی با محور مسئولیت اجتماعی صنایع، محرومیت زدایی و توسعه منابع انسانی با حضور شرکت ها و سازمان‌های موفق در محرومیت زدایی و عمل به مسئولیت اجتماعی ، در روز پنج شنبه ۹ اسفند در محل تالار امام رضا (ع) در شهرک نفت اهواز و با حضور استاندار خوزستان ، مشاور رئیس سازمان امور اجتماعی کشور، دکتر مارتین نئوریتر نماینده CSR اتحادیه اروپا و جمعی از مسئولین برگزار شد.

رتبه برتر سمینار بین‌المللی مسئولیت های اجتماعی خوزستان با محور مسئولیت اجتماعی صنایع، محرومیت زدایی و توسعه منابع انسانی برای حضور موثر در مناطق پیرامونی طرح های نیشکر و عمل به مسئولیت های اجتماعی به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی اهدا و از مدیرعامل این شرکت تقدیر شد.

همچنین شرکت کشت و صنعت نیشکر دهخدا و شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان از شرکت های تابعه توسعه نیشکر در این همایش موفق به کسب رتبه برتر در حوزه عمل به مسئولیت های اجتماعی شدند.

در حاشیه این نشست مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با بیان اینکه توجه به مسئولیتهای اجتماعی یکی از رسالت های اصلی این شرکت است، گفت: در حال حاضر عمل به مسئولیت اجتماعی در این شرکت از یک تکلیف قانونی به وظیفه ای اخلاقی تبدیل شده است و توجه به مناطق پیرامونی طرح های نیشکر از اولویت های اصلی ماست.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان گفت: انجام مسئولیت‌های اجتماعی منحصر به یک مقطع زمانی خاص نیست بلکه در طول سال تداوم دارد و‌ بر این اساس در حال تدوین یک طرح جامع برای سامان دهی فعالیت های اجتماعی در مناطق حاشیه ی طرح های نیشکری هستیم.

محمود شمیلی بر اهمیت مسئولیت‌های اجتماعی تأکید کرد و گفت: این شرکت همواره سعی کرده است علاوه بر افزایش تولید و اشتغال‌زایی در مناطق کم برخوردار استان، نسبت به انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود نیز متعهد باشد چرا که برخورداری از رفاه اجتماعی را حق مردم می دانیم.

مدیرعامل توسعه نیشکر ادامه داد: این شرکت در زمینه فعالیت های اجتماعی باتوجه به مسئولیت هایی که بر عهده دارد پیشتاز است و همواره در مناطق مختلف توجه به اهالی مناطق کم برخوردار را از اولویت های خود می داند و حتی در برهه ای که نیاز به حضور این شرکت احساس شود در مناطق و روستاهای دور از طرح های نیشکر نیز به امر خدمات رسانی می پردازد که کمک رسانی به مناطق سیل زده دشت آزادگان از جمله این موارد است.

وی افزود: در حال حاضر بالغ‌ بر ۱۴۰ روستا در اطراف کشت و صنعت های نیشکر در استان قرار دارد که هریک از این روستاها با محرومیت‌هایی رو به رو هستند از این رو وظیفه خود می‌دانیم تا در حد توان در راستای رفع محرومیت و توانمند سازی اهالی این مناطق تلاش کنیم.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان ادامه داد: مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت در زمینه‌های مختلف بخصوص در بخش‌های آموزشی و فرهنگی، عمرانی و خدمات پزشکی در حال انجام است و سعی می‌شود هر ساله کیفیت خدمات ارائه شده به این مناطق افزایش یابد.

وی بیان کرد: شرکت توسعه نیشکر در سال جاری شرایط خشک‌سالی سختی را سپری کرد اما با این وجود دست از تلاش برای افزایش میزان تولید، ایجاد اشتغال و حمایت از مناطق محروم برنداشت.

خواندن 74 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 19 اسفند 1397 ساعت 06:25
معرفی شرکت
تاریخچه شركت
خط مشی سازمانی
اهداف شركت
ساختار سازمانی
سیستم های مديريتی
اطلاعات و آمار
گزارش ها
مقالات علمی و پژوهشی
کتابها و مجلات
آموزش
ارتباط با ما

ارتباط با معاونین و مدیران شرکت 

ارتباط با روابط عمومی شرکت 

نظرات ،پيشنهادها و انتقادات

آمار سايت

 

امروز
این ماه
کل بازديدها
350
40970
1398434
 

تماس باما :

تلفن : 14-33133011-061 نمابر :40 و 33133014-061

روابط عمومی 7-33133206-061

ایمیل:info@mirza-sugarcane.ir

   آدرس : کیلومتر 75 جاده اهواز- خرمشهر