چهارشنبه, 26 خرداد 1400 ساعت 10:10

مردم با حضور حداکثری در انتخابات فرد اصلح را انتخاب کنند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

امام جمعه خرمشهر در همایش نهضت روشنگری در نیشکر میرزا کوچک خان:

مردم با حضور حداکثری در انتخابات فرد اصلح را انتخاب کنند

نشست هم اندیشی نهضت روشنگری با موضوع انتخابات در کشت و صنعت نیشکر میرزا کوچک خان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، در این نشست که امروز 25 خردادماه برگزار شد، امام جمعه خرمشهر انتخابات را تبلور اراده مردم در تعیین سرنوشت خود دانست و خواستار مشارکت حداکثری مردم در تعیین سرنوشت خود شد.

انتخاب اصلح و مشارکت حداکثری از دیگر موضوعات مورد اشاره حجت الاسلام محمدجواد عادل‌پور در جمع پرسنل کشت و صنعت نیشکر میرزا کوچک خان بود.

وی انتخاب درست را ضامن حل مشکلات و یا به حداقل رساندن مشکلات دانست و تاکید کرد: حضور در انتخابات بیانگر بلوغ سیاسی و اجتماعی یک جامعه است و مردم به فرد اصلح و متعهد رای خواهند داد.

امام جمعه خرمشهر به دغدغه های معیشتی مردم و مشکلات اقتصادی در جامعه اشاره کرد و گفت: ملت فهیم ایران با وجود همه تنگناهای اقتصادی و فشارهای ناشی از تحریم های ظالمانه اما همواره به مشارکت فعال در انتخابات به عنوان نماد مردمسالاری دینی توجه داشته و به خوبی می دانند که تعیین مسیر حرکت کشور در زمینه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ... از رهگذر انتخابات رقم می خورد.

كشت و صنعت ميرزا كوچك خان يكي از واحدهاي هفتگانه شرکت توسعه نيشكر و صنايع جانبي است که در كيلومتر 75 جاده اهواز خرمشهر قرار دارد.

در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، نشست های هم اندیشی نهضت روشنگری با موضوع انتخابات در کشت و صنعت های هفتگانه توسعه نیشکر و شرکت های تابعه برگزار می شود.

مشارکت حداکثری خانواده بزرگ توسعه نیشکر در انتخابات، حضور حداکثری و آگاهانه در پای صندوق رای و لزوم همکاری با فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها برای برگزاری انتخاباتی پرشور در ۲۸ خردادماه، چارچوب نشست های هم اندیشی نهضت روشنگری است.

خواندن 116 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 26 خرداد 1400 ساعت 10:17
معرفی شرکت
تاریخچه شركت
خط مشی سازمانی
اهداف شركت
ساختار سازمانی
سیستم های مديريتی
اطلاعات و آمار
گزارش ها
مقالات علمی و پژوهشی
کتابها و مجلات
آموزش
ارتباط با ما

ارتباط با معاونین و مدیران شرکت 

ارتباط با روابط عمومی شرکت 

نظرات ،پيشنهادها و انتقادات

آمار سايت

 

امروز
این ماه
کل بازديدها
228
74070
3681608
 

تماس باما :

تلفن : 14-33133011-061 نمابر :40 و 33133014-061

روابط عمومی 7-33133206-061

ایمیل:info@mirza-sugarcane.ir

   آدرس : کیلومتر 75 جاده اهواز- خرمشهر