شنبه, 18 بهمن 1399 ساعت 08:18

کشت و صنعت نیشکر میرزا کوچک‌خان در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی پیشگام است/ افزایش تولید در این شرکت نشان از عزم راسخ در تحقق شعار جهش تولید دارد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فرماندار خرمشهر در مراسم افتتاح مدرسه پنج کلاسه سلمان فارسی روستای رحمانیه فیصلیه:

کشت و صنعت نیشکر میرزا کوچک‌خان در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی پیشگام است/ افزایش تولید در این شرکت نشان از عزم راسخ در تحقق شعار جهش تولید دارد

مدیرعامل کشت و صنعت میرزا کوچک خان: فعالیت‌‌های محرویت‌زدایی این شرکت استمرار می یابد

مدرسه پنج کلاسه سلمانی فارسی روستای رحمانیه فیصلیه با حضور فرماندار خرمشهر و مدیرعامل کشت و صنعت نیشکر میرزا کوچک خان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، در مراسم افتتاح مدرسه پنج کلاسه سلمان فارسی روستای رحمانیه فیصلیه از توابع شهرستان خرمشهر که ۱۵ بهمن ماه ۹۹ با حضور فرماندار خرمشهر، مدیرعامل کشت و صنعت میرزا کوچک خان، مدیر آموزش و پرورش خرمشهر و مسئولین شهرستان برگزار شد، از اقدامات کشت و صنعت نیشکر میرزا کوچک خان در توجه به مسئولیت های اجتماعی، پیشبرد مسائل آموزشی مناطق پیرامونی و افزایش تولید تقدیر شد.

در این مراسم، فرماندار خرمشهر گفت: شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان در عمل مسئولیت‌های اجتماعی پیشگام است و اقدامات ارزنده ای را در این راستا انجام داده است.

محمد حیدری افرود: ساخت مدرسه، تجهیز و نوسازی مدارس مناطق پیرامونی، کمک به ایتام و افراد بی بضاعت روستاهای اطراف طرح نیشکر، احداث سیل‌بند، اهدا بسته های آموزشی به دانش آموزان و مشارکت گسترده در توسعه روستایی بخشی از اقدامات ارزنده این شرکت نیشکری در عمل به مسئولیت های اجتماعی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تحقق شعار جهش تولید و عمل به فرمایش مقام معظم رهبری، گفت: عملکرد شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان در راستای تحقق شعار جهش تولید و اقتصاد مقاومتی ستودنی است و افزایش تولید در این شرکت در شرایط تحریم‌های ظالمانه و فشار حداکثری به کشور ، نشان دهنده عزم راسخ در مسیر خودکفایی ایران اسلامی است.

فرماندار ویژه خرمشهر در ادامه افزود: استفاده از ظرفیت‌های شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان در راستای تولید می‌تواند نقش موثری در تحولات اقتصادی کشور داشته باشد که باید از آن حمایت کنیم.

استمرار فعالیت‌‌های محرویت‌زدایی کشت و صنعت میرزا کوچک خان

در ادامه، مدیرعامل شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان نیز از استمرار فعالیت‌‌های محرویت‌زدایی این شرکت در روستاهای غرب کارون خبر داد.

شهرام فرحمند با اشاره به محصولات تولیدی این شرکت، افزود: شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان علاوه بر تولید شکر خام، دارنده بزرگترین کارخانه تولید شکر قهوه ای غرب آسیاست که بستر مناسبی را برای توسعه اشتغال و تولید محصول ارگانیک فراهم آورده است.

گفتنی است، مدرسه پنج کلاسه سلمانی فارسی روستای رحمانیه فیصلیه از سوی شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال، تجهیز و نوسازی شد.

خواندن 107 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 19 بهمن 1399 ساعت 12:50
معرفی شرکت
تاریخچه شركت
خط مشی سازمانی
اهداف شركت
ساختار سازمانی
سیستم های مديريتی
اطلاعات و آمار
گزارش ها
مقالات علمی و پژوهشی
کتابها و مجلات
آموزش
ارتباط با ما

ارتباط با معاونین و مدیران شرکت 

ارتباط با روابط عمومی شرکت 

نظرات ،پيشنهادها و انتقادات

آمار سايت

 

امروز
این ماه
کل بازديدها
2596
19408
3166285
 

تماس باما :

تلفن : 14-33133011-061 نمابر :40 و 33133014-061

روابط عمومی 7-33133206-061

ایمیل:info@mirza-sugarcane.ir

   آدرس : کیلومتر 75 جاده اهواز- خرمشهر