پنج شنبه, 09 بهمن 1399 ساعت 15:12

بازدید جناب آقای دکتر ناصری مدیرعامل محترم شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی ازشرکت کشت وصنعت میرزا کوچک خان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیر عامل محترم توسعه نیشکر و صنایع جانبی روز پنجشنبه مورخ ۹۹/۱۱/۰۹ از بخشهای مختلف شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان بازدید کرد.

دکتر عبدعلی ناصری پس از بازدید از عملیات برداشت از سطح مزارع زیر کشت نیشکر و فرآیندهای مختلف تولید شکر نشستی صمیمانه و گفتگویی با مدیر عامل محترم شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان ، معاونین و مدیران این شرکت داشت که در این نشست بیان نمود : شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان علیرغم اینکه در موقعیت جغرافیایی خاص و اراضی آن در جنوبی ترین موقعیت نسبت به شرکتهای هفتگانه توسعه نیشکر و صنایع جانبی قرار گرفته اما تاکنون توانسته در تمام سنوات بهره برداری همواره یکی از بهترین عملکردها را در بین شرکتهای تابعه داشته باشد .

وی با بیان اینکه فعالیت و تلاشهایی که در این شرکت انجام شده مصداق بارز شعار سال ( جهش تولید) است افزود : یکی دیگر از دستاوردهای این شرکت رسیدن به ظرفیت بالای تولید شکر قهوه ای در سال جاری بوده که توانسته این محصول ارگانیک را با تقاضای بیشتر مشتریان به بازار عرضه نماید.

مدیر عامل محترم شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در ادامه بیانات خود نیروی انسانی را سرمایه ارزشمند شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی توصیف و خاطر نشان کرد:افزایش تولیدات شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان مرهون تلاشهای شبانه روزی کلیه سطوح شاغل این شرکت است و باید برای حمایت از این قشر زحمت کش بیشترین تلاش را بکار گیریم.

مدیر عامل محترم شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان نیز در ادامه با قدردانی ازحمایت ها و پیگیری های مدیر عامل محترم شرکت توسعه نیشکر گفت : اقدامات بسیار ارزشمندی در راستای افزایش تولید انجام شده است و با توجه به نگاه مثبت جنابعالی تمام تلاش خود را برای بهبود معیشت پرسنل زحمت کش و خدوم شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان بکار خواهیم گرفت.

خواندن 139 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 09 بهمن 1399 ساعت 15:29
معرفی شرکت
تاریخچه شركت
خط مشی سازمانی
اهداف شركت
ساختار سازمانی
سیستم های مديريتی
اطلاعات و آمار
گزارش ها
مقالات علمی و پژوهشی
کتابها و مجلات
آموزش
ارتباط با ما

ارتباط با معاونین و مدیران شرکت 

ارتباط با روابط عمومی شرکت 

نظرات ،پيشنهادها و انتقادات

آمار سايت

 

امروز
این ماه
کل بازديدها
2517
19329
3166206
 

تماس باما :

تلفن : 14-33133011-061 نمابر :40 و 33133014-061

روابط عمومی 7-33133206-061

ایمیل:info@mirza-sugarcane.ir

   آدرس : کیلومتر 75 جاده اهواز- خرمشهر