چهارشنبه, 05 آذر 1399 ساعت 14:54

دیدار صمیمانه مدیر عامل محترم شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان با بسیجیان شرکت مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به گزارش روابط عمومی کشت و صنعت میرزا کوچک خان ، همزمان با هفته بسیج و بمنظور گرامیداشت یاد و خاطره رشادت های بسیجیان دلاور و ‌شهدای سرافراز بسیج ، مدیر عامل محترم شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان روز چهارشنبه پنجم آذر با بسیجیان این مجموعه دیدار نمودند.

مهندس شهرام فرحمند ضمن تبریک هفته بسیج گفت: نیروهای بسیجی در همه زمان‌ها بویژه دوران 8 سال دفاع مقدس، با ایستادگی در برابر دشمن نشان دادند که  با تفکر بسیجی می‌توان بر دشمن پیروز شد و امروز با کار و تلاش مضاعف خود در جبهه های مختلف اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی پرچمدار هستند.

وی با ابراز رضایت از فعالیت های بسیج شرکت خاطر نشان کرد :  واژه بسیج یعنی همه، یعنی حضور همه ملت و من بسیار خوشحالم که دراینشرکت به تعداد کارکنان، بسیجی داریم و این فراگیر بودن روحیه بسیجی ستودنی و غرورآفرین است.

مدیر عامل محترم شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان خطاب به بسیجیان شرکت  افزود: امروزه تفکر بسیجی دیگر منحصر به جنگ نظامی نیست و در همه جغرافیای فرهنگی،اقتصادی و علمی قابل مطالعه و شناسایی است و دشمن نیز به خاطر همین تفکر است که از بسیج واهمه دارد وبه هرنحو می کوشند تا مانع رشد و نهادینه شدن این تفکر ومرام شود.

مهندس شهرام فرحمند اتکاء به تفکر جهادی را موجب رونق فعالیت های اقتصادی دانست و افزود: درسایه تفکر بسیجی و با تکیه بر روحیه جهادی است که شرکت توانست در شرایط سخت اقتصادی درمسیر رسیدن به اهداف خود موفق عمل نماید در مسیر رسیدن به ظرفیت نامی خود گام برداد.

 وی بر لزوم اجرای برنامه های موثر متناسب با موقعیت و فضاهای مختلف تخصصی توسط بسیج تاکید کرد و گفت: استفاده از این ظرفیت و توان برای تقویت، تعمیق و توسعه روحیه جهادی و بسیجی بین کارکنان شرکت باتوجه به تخصص آنها حائز اهمیت است.

در ادامه این نشست صمیمانه نیروهای بسیجی شرکت نظرات، دیدگاه ها و پیشنهادات خود برای نهادینه شدن فرهنگ بسیجی در عرصه های اقتصادی را بیان نمودند.در پایان این نشست از نیروهای بسیجی که در هشت سال دفاع مقدس افتخار آفریده بودند تجلیل شد.

 

 

 

 

خواندن 286 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 05 آذر 1399 ساعت 15:14
معرفی شرکت
تاریخچه شركت
خط مشی سازمانی
اهداف شركت
ساختار سازمانی
سیستم های مديريتی
اطلاعات و آمار
گزارش ها
مقالات علمی و پژوهشی
کتابها و مجلات
آموزش
ارتباط با ما

ارتباط با معاونین و مدیران شرکت 

ارتباط با روابط عمومی شرکت 

نظرات ،پيشنهادها و انتقادات

آمار سايت

 

امروز
این ماه
کل بازديدها
44
78392
3588830
 

تماس باما :

تلفن : 14-33133011-061 نمابر :40 و 33133014-061

روابط عمومی 7-33133206-061

ایمیل:info@mirza-sugarcane.ir

   آدرس : کیلومتر 75 جاده اهواز- خرمشهر