دوشنبه, 13 خرداد 1398 ساعت 10:07

لزوم به روزرسانی برنامه های موسسه تحقیقات نیشکر / موسسه تحقیقات نقشی محوری در توسعه و پیشرفت طرح های نیشکر دارد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به گزارش نیشکرنیوز ، دکتر عبدعلی ناصری صبح امروز یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۸ در اولین روز کاری به همراه رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی از موسسه تحقیقات نیشکر بازدید کرد.

وی خاطرنشان کرد: موسسه تحقیقات نیشکر نقش بارزی در تولید پایدار ایفا می کند و بر این اساس و با توجه به اهمیت این امر، در گام اول مدیریتی از این مرکز بازدید به عمل آمد.

ناصری اضافه کرد: برای رسیدن به تولید پایدار باید به زیرساخت ها نگاه ویژه ای داشته باشیم تا در سایه آن به اهدافی نظیر اشتغال پایدار و تامین معیشت ۲۰ هزار نفر از پرسنل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی دست پیدا کنیم.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: زیرساخت تولید پایدار فعالیت و حرکت پیش رونده موسسه تحقیقات است که این امر در موسسه بزرگ تحقیقات شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی سازمان دهی شده است.

وی با بیان اینکه خواسته مدیریت جدید شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی به روز شدن مرکز تحقیقات است، افزود: امروز طی صحبت هایی که با مدیران مرکز تحقیقات انجام شد خواستار این شدیم که این مرکز با تلاش و تکاپوی بیشتری، برنامه های روز آمدتری را تدوین و اجرا کند تا در زمان کوتاه تری به تولید پایدار و پایداری نسبی دست پیدا کنیم.

ناصری با تاکید بر اینکه طی روزهای آینده برنامه های مرکز تحقیقات نیشکر با کل مجموعه مدیریتی و کارشناسی این مرکز مرور می شود، گفت: در روزهای آینده و در یک نشست هم اندیشی وظایف و مسئولیت های خطیر این موسسه یکبار دیگر مرور می شود تا فرآیندها و برنامه های این مرکز تحقیقاتی بیش از گذشته با شرایط ویژه ای که در حال حاضر شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی را درگیر ساخته است، منطبق شود و بستری هموار برای تحقق اهداف عالیه توسعه نیشکر فراهم شود.

خواندن 197 دفعه
معرفی شرکت
تاریخچه شركت
خط مشی سازمانی
اهداف شركت
ساختار سازمانی
سیستم های مديريتی
اطلاعات و آمار
گزارش ها
مقالات علمی و پژوهشی
کتابها و مجلات
آموزش
ارتباط با ما

ارتباط با معاونین و مدیران شرکت 

ارتباط با روابط عمومی شرکت 

نظرات ،پيشنهادها و انتقادات

آمار سايت

 

امروز
این ماه
کل بازديدها
1442
13026
2229570
 

تماس باما :

تلفن : 14-33133011-061 نمابر :40 و 33133014-061

روابط عمومی 7-33133206-061

ایمیل:info@mirza-sugarcane.ir

   آدرس : کیلومتر 75 جاده اهواز- خرمشهر