دوشنبه, 13 خرداد 1398 ساعت 10:02

سیاست های توسعه نیشکر باید متناسب با نیاز روز ، باز طراحی شوند/نقشه راه در کشت و صنعت ها باید توسط مرکز تحقیقات نیشکر تدوین شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در حاشیه بازدید از کشت و صنعت امیرکبیر: سیاست های توسعه نیشکر باید متناسب با نیاز روز ، باز طراحی شوند/نقشه راه در کشت و صنعت ها باید توسط مرکز تحقیقات نیشکر تدوین شود .

عبد علی ناصری صبح امروز یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۸ در حاشیه بازدید از کشت و صنعت امیرکبیر گفت: زیر ساخت یک حرکت پیش رونده تحقیق و پژوهش است از این رو باید موسسه تحقیقات نیشکر با بررسی کم و کاستی های موجود، چشم انداز فعالیت آینده این شرکت را ترسیم کند و تعیین کند که رشد گیاه نیشکر چگونه می تواند در شرایط غیرمتعارف کنونی ادامه پیدا کند.

وی با تاکید بر اینکه نقشه راه در کشت و صنعت ها باید توسط مرکز تحقیقات نیشکر تدوین شود، اضافه کرد: موسسه تحقیقات نیشکر باید راهکارهای متناسب و کاربردی را برای برون رفت مزارع نیشکر از وضعیت موجود و بهبود رشد گیاه نیشکر ارائه دهد تا تولید در کشت و صنعت ها رونق بگیرد.

ناصری تصریح کرد: فرآیند تحقیقات نباید در کشت و صنعت ها انجام شود چون ساز و کار در آنها برای تولید برنامه ریزی شده است. انجام پژوهش و تحقیق باید منحصرا در مرکز تحقیقات توسعه نیشکر صورت بگیرد و از نتایج آن در کشت و صنعت های نیشکری استفاده شود.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: شرایط امروز در مجموعه توسعه نیشکر یک شرایط خاص و ویژه است از این رو سیاست های ما باید متناسب با تغییر اقلیم و نیازهای موجود مجددا طراحی شوند.

 

خواندن 143 دفعه
معرفی شرکت
تاریخچه شركت
خط مشی سازمانی
اهداف شركت
ساختار سازمانی
سیستم های مديريتی
اطلاعات و آمار
گزارش ها
مقالات علمی و پژوهشی
کتابها و مجلات
آموزش
ارتباط با ما

ارتباط با معاونین و مدیران شرکت 

ارتباط با روابط عمومی شرکت 

نظرات ،پيشنهادها و انتقادات

آمار سايت

 

امروز
این ماه
کل بازديدها
1377
12961
2229505
 

تماس باما :

تلفن : 14-33133011-061 نمابر :40 و 33133014-061

روابط عمومی 7-33133206-061

ایمیل:info@mirza-sugarcane.ir

   آدرس : کیلومتر 75 جاده اهواز- خرمشهر