سه شنبه, 26 مرداد 1395 ساعت 06:28

مهندس صادقی مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی؛ امسال ۶۰۰هزارتن شکر تولید خواهیم کرد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به گزارش نیشکرنیوز،مدیر عامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در سال زراعی ۹۶-۹۵ پیش بینی می شود با توجه به اقدامات انجام شده بیش از ۶۰۰ هزار تن شکر تولید کند که این میزان شکر از برداشت حدود ۶ میلیون تن نیشکر تولید خواهد شد که رکورد جدیدی در برداشت نیشکر و تولید شکر می باشد.
نسیم صادقی افزود: ما در سال گذشته برای تنظیم بازار حدود ۱۰۵هزار تن شکر وارد کردیم و همچنین ۴۰ هزار تن هم از شرکت های دیگر، شکر خریداری کردیم تا علاوه بر تامین شکر کشور بتوانیم با این خرید داخلی به شرکت های که تا حدودی مشکل مالی داشتند کمک کنیم اما هدف ما این است که در سالهای آینده تولید و تجارت شکر در توسعه نیشکر به یک میلیون تن شکر برسد و ما بتوانیم در مجموع ۵۰ درصد شکر مورد نیاز کشور را تامین کنیم.
صادقی اظهار کرد: ما برای ایجاد اشتغال باید زمینه های لازم را فراهم کنیم و علاوه بر فعالیت تولید نیشکر و شکر کارهای غیر نیشکری بیشتری را در اراضی آیشی و در پتانسیل های موجود خود انجام دهیم و از تمامی ظرفیت ها و امکانات شرکت برای تولید و اشتغال استفاده کنیم.
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در خصوص اقتصاد مقاومتی گفت: بحث اقتصاد مقاومتی که رهبر معظم انقلاب بیان کردند در شرکت توسعه نیشکر در حال انجام است و ضریب خوداتکایی در صنعت نیشکر بسیار بالاست.
وی افزود: اکنون ما از تولید ۳۰۰ هزار تن شکر رسیدیم به تولید ۶۰۰ هزار تن شکر و ما با اطمینان می گوییم که توسعه نیشکر مصداق بارز اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری است چرا که ما در شرایط تحریم با تمام توان و تلاش کار کردیم و علاوه بر اینکه تولید خود را افزایش دادیم به اشتغال پایداری هم رسیدیم.
وی اظهار کرد: در زمینه کارهای تحقیقاتی در شرکت توسعه نیشکر ما دو درصد از فروش خود را برای انجام کارهای تحقیقاتی گذاشتیم، لذا ما در انجام کارهای تحقیقاتی هیچ مشکلی نداریم و در حال حاضر هم بیش از ۷۰ طرح تحقیقاتی کلان در حال انجام داریم.
وی به پروژه های در دست اجرا در این شرکت از جمله؛ سالن چند منظوره ورزشی توسعه نیشکر، راه اندازی کارخانه شکر قهوه ای که در مرحله نصب تجهیزات است، اشاره کرد و گفت: راه اندازی کارخانه کاغذسازی هم که در اوایل با همکاری چینی ها شروع شده بود در حال حاضر با همکاری اروپائیان در حال نهایی شدن است و امیدواریم امسال عملیات اجرایی آن را آغاز کنیم.
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر همچنین در خصوص سیاست های کلی این شرکت در سال جاری گفت: به حداقل رساندن مصرف آب و استفاده بهینه از آن، رعایت تمام استانداردها در همه واحدها، نقش جدی در تنظیم بازار قند و شکر در کشور و کنترل و تامین نیاز این بازار، تولید ۳۳ میلیون لیتر الکل و تولید سایر محصولات جانبی و تلاش برای تعاملات اجتماعی بیشتر، تلاش بیشتر جهت رعایت استانداردهای زیست محیطی، همکاری با شرکت های دانش بنیان و در نهایت ایجاد اشتغال بیشتر و رسیدن به یک تولید و توسعه پایدار از اهم برنامه های ماست.

خواندن 1134 دفعه
معرفی شرکت
تاریخچه شركت
خط مشی سازمانی
اهداف شركت
ساختار سازمانی
سیستم های مديريتی
اطلاعات و آمار
گزارش ها
مقالات علمی و پژوهشی
کتابها و مجلات
آموزش
ارتباط با ما

ارتباط با معاونین و مدیران شرکت 

ارتباط با روابط عمومی شرکت 

نظرات ،پيشنهادها و انتقادات

آمار سايت

 

امروز
این ماه
کل بازديدها
616
44363
1008700
 

تماس باما :

تلفن : 14-33133011-061 نمابر :40 و 33133014-061

روابط عمومی 7-33133206-061

ایمیل:info@mirza-sugarcane.ir

   آدرس : کیلومتر 75 جاده اهواز- خرمشهر