شنبه, 01 آذر 1393 ساعت 06:13

برگزاری جشن غدیر و شکرانه برداشت نیشکر در شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 

  نیشکرنیوز- مدیرعامل کشت و صنعت میرزاکوچک خان گفت: پیش بینی می شود امسال ۷۳۵هزار تن نیشکر از اراضی زیر کشت واحد برداشت و از این مجموع ۷۳هزار تن شکر به دست آید.

‘آقای مهندس ستار شکیبا’ مدیر عامل شرکت روز چهارشنبه مورخ 93/7/23در آیین شکرانه برداشت نیشکر که به مناسبت عید سعید غدیر خم و همزمان در این شرکت برگزار گردیده بود یادآوری کرد: پارسال ۶۷۳هزار تن نیشکر در کشت و صنعت میرزاکوچک خان برداشت و ۶۳هزار تن شکر تولید شد. 

  وی همچنین از برداشت ۸۰۰تن گندم و کلزا از اراضی زیر کشت این محصولات در واحد مزبور در فصل زراعی گذشته خبر داد. مهندس شکیبا در عین حال با اشاره به روند احداث تصفیه خانه فاضلاب صنعتی این کشت و صنعت افزود: هم اینک بیش از ۸۰درصد کار انجام شده و پیش بینی می شود تا دو ماه آینده این تصفیه خانه به بهره برداری برسد.

مدیرعامل کشت و صنعت میرزاکوچک خان گفت: راندمان تولید در این واحد هم اینک از ۵۸تن در هکتار به ۷۷تن در هکتار رسیده است، راندمان برداشت نیشکر توسط هاروستر هم پارسال ۴۱ تن در ساعت بوده که امسال تلاش می شود به ۴۶ تن در ساعت افزایش یابد.

وی اضافه کرد: همچنین تلاش می شود متوسط حمل نیشکر امسال به هشت هزار و ۵۰۰تن در روز برسد.

مهندس شکیبا از برنامه های آتی شرکت به پروژه تولید شکر قهوه ای اشاره و اظهار کرد: بخشی از قطعات لازم برای خط تولید این شکر آماده شده و بخشی دیگر در دست ساخت است و امید می رود تا هشت ماه آینده این خط به بهره برداری برسد.

وی گفت: در فصل زمستان حدود ۸۰۰نفر و در فصل تابستان یک هزار و یکصد تا یک هزار و ۲۰۰نفر ازاهالی روستاهای همجوار طرح در آن مشغول به کار می شوند.

در این مراسم که با حضور مدیر عامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی و معاونین ایشان ، مسئولین شهرستان خرمشهر ، بزرگان و شیوخ محلی و با حضور گسترده و پرشور کارکنان در تالار نیشکر این شرکت برگزار گردید برنامه های متنوع و شادی شامل نمایش و طنز ، تواشیح ، مداحی ، موسیقی و مسابقات اجرا گردید .همچنین در این مراسم  از یک نفز از نیروهای بازنشسته و نیز نفرات برتر مسابقات ورزشی و قرآنی ویژه ماه مبار رمضان و دونفر از  کارکنانی که در سمینارهای بین المللی افتخار کسب کرده بودند با اعطاء لوح تقدیر ،جام قهرمانی و اهداء جوایزی تقدیر بعمل آمد.  

خواندن 1189 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 09 اسفند 1393 ساعت 08:31
معرفی شرکت
تاریخچه شركت
خط مشی سازمانی
اهداف شركت
ساختار سازمانی
سیستم های مديريتی
اطلاعات و آمار
گزارش ها
مقالات علمی و پژوهشی
کتابها و مجلات
آموزش
ارتباط با ما

ارتباط با معاونین و مدیران شرکت 

ارتباط با روابط عمومی شرکت 

نظرات ،پيشنهادها و انتقادات

آمار سايت

 

امروز
این ماه
کل بازديدها
597
44344
1008681
 

تماس باما :

تلفن : 14-33133011-061 نمابر :40 و 33133014-061

روابط عمومی 7-33133206-061

ایمیل:info@mirza-sugarcane.ir

   آدرس : کیلومتر 75 جاده اهواز- خرمشهر